Kooperační výroba

Kontakt: TOS Svitavy, a.s. - oddělení kooperace

Miloš Hejtmánek, tel.: +420 777630186, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nerezové materiály - Josef Šindelář, tel.: +420 604779608, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Prezentace výrobních možností(PDF) , Prospekt (PDF)

Veškeré výrobní kapacity využívané pro produkci vlastního zboží zároveň nabízíme pro kooperaci výroby. Na základě výkresové dokumentace či nákresu jsme schopni zpracovat pro zákazníka nabídku dle požadavku, včetně cenové kalkulace. Ceny se stanovují předem dle technologického postupu nebo dohodou. Svým strojním parkem jsme schopni zajistit širokou paletu obráběných dílců a svařování s důrazem na vyžadovanou přesnost. Výroba je zajištěna jak na klasických, tak na NC a CNC strojích.

Mimo kooperační výroby provádíme střední opravy námi vyráběných dřevoobráběcích strojů.

Naše firma je certifikována dle certifikátu EN ISO 9001:2000, což znamená, že celkový proces výroby prochází přísnou kontrolou dle procesů systému jakosti.

Zasláním e-mailu na kontaktní adresu máte možnost zadat požadovanou specifikaci a vyžádat si od nás cenovou kalkulaci. Požadujete-li více informací Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nás. Přílohy (výkresovou dokumentaci, atd.) zasílejte, prosím, v maximální velikosti jednoho e-mailu 4MB. Preferujeme formáty DXF, DWG, PDF, GIF, JPG.

Obrábění

Sváření

Lakovna

Montáž

Řezání materiálů

Ostatní práce(příprava, broušení, ohýbání, rovnání, laser)

Další informace